VESTIGINGEN VAN PLATO, CONCERTO EN SOUNDS VENLO WAAR "TWAALF" TE KOOP IS

CONCERTO
Utrechtsestraat 52-60
1017 VP Amsterdam
Tel.: 020-6235228
E-mail: inkoop@concerto.nu

CONCERTO’S PHANTASIO
2e Tuindwarsstraat 53B 1015 RX Amsterdam
E-mail: phantasio@xs4all.nl

PLATO APELDOORN
Brinklaan 15
7311 LA Apeldoorn
Tel.: 055-5213580
E-mail: apeldoorn@platomania.nl

PLATO DEVENTER
Kleine Overstraat 33
7411 JH Deventer
Tel.: 0570-612539
E-mail: deventer@platomania.nl

PLATO ENSCHEDE
Havenstraatpassage 54
7511 EZ Enschede
Tel.: 053-4316167
E-mail: enschede@platomania.nl

PLATO GRONINGEN
Oude Ebbingestraat 41
9712 HB Groningen
Tel.: 050-3135055
E-mail: groningen@platomania.nl
PLATO LEIDEN
Vrouwensteeg 4-6
2312 DZ Leiden
Tel.: 071-5149689
E-mail: leiden@platomania.nl

PLATO ROTTERDAM
Meent 116
3011 JJ Rotterdam
Tel. 010-4139175
E-mail: rotterdam@platomania.nl

PLATO UTRECHT
Voorstraat 35
3512 AJ Utrecht
Tel.: 030-2310826
E-mail: utrecht@platomania.nl

SOUNDS VENLO
Parade 66
5911 CE VENLO
Tel.: 077 3510625
E-mail: info@sounds-venlo.nl

PLATO ZWOLLE
Klokkensteeg 14
8011 XV Zwolle
Tel.: 038-4225354
E-mail: zwolle@platomania.nl



TWAALF is ook te bestellen via Internet: www.platomania.eu

GO FOR IT!!
WICKED © 2012